Mida tähendab Java ehitamine?


Avaldamise kuupäev:11. jaanuar 2021.INFOMARTION > Mida tähendab Java ehitamine?

Ülevaade.

Kui te arendate rakendusi, kasutades Java't, olete tõenäoliselt vähemalt korra kuulnud terminit "build Java", kuid ma tahaksin selgitada, mida see täpselt teeb.

Sisukord

 1. Mis on Build Java?
 2. kokkuvõte

1. Mis on Build Java?

'Build Java' viitab Java käivitamiseks valmis tegemise protsessile. Javat ei saa käivitada lihtsalt programmi kirjutades järgmiselt.

HelloWorld.java


public class HelloWorld{
  public static void main(String[] args){
   System.out.println("Hello World!!");
  }
}

Tavaliselt kirjeldatakse programmi jaoks faili laiendiga ".java", kuid kui Java't tegelikult täidetakse, on tegemist ".class" failiga. Teisisõnu, ".java" konverteeritakse failiks ".class" ja Java täidab faili ".class". Me näeme sageli inimesi, kes ütlevad: "Ma muutsin Java-faili, kuid see ei kajastu." Paljudel juhtudel on Java-faili muudetud, kuid klassifaili ei ole muudetud.

Java käivitatavaks muutmise protsess viitab nende ".java" failide ".class" failideks konverteerimise protsessile. Täpsemalt nimetatakse ".java" faili konverteerimist ".class" failiks ja konverteeritud ".class" faili ühendamist.

1-1. Miks ehitada?

Koostamise põhjuseks on faili konverteerimine ".class" failiks, mis on failiformaat, milles Java't saab käivitada. ".class" fail sisaldab masinloetavat sisu ja ei ole inimesele loetav fail. Java töödeldakse kiiremini, kui seda täidetakse masinloetavas failiformaadis, st failis, mis on konverteeritud masinaga kiiresti töödeldavasse formaati.

1-2. Mis on koostamine?

Ehituste mõistmiseks peate mõistma ka "kompileerimist". Kompileerimine viitab ".java" faili ".class" failiks muutmise protsessile ehitamise käigus. Build, nagu varem selgitatud, viitab kahele järgmisele ülesandele

 • ".java" failide konverteerimine ".class" failideks.
 • Töö, et siduda teisendatud ".class" failid kokku.

".java" faili konverteerimist ".class" failiks nimetatakse kompileerimiseks.

3. kokkuvõte

Kolm põhipunkti on järgmised.

 • Build on Java käivitamiseks valmis tegemise protsess.
 • Buildid kompileeritakse ja klassifailid seotakse kokku.
 • Fail, mida Java käivitamisel tegelikult täidetakse, on fail laiendiga ".class".

Aitäh, et vaatasite kuni lõpuni.