Ką reiškia kurti "Java"?


Paskelbimo data:2021 m. sausio 11 d.INFOMARTION > Ką reiškia kurti "Java"?

Apžvalga.

Jei kuriate programas naudodami "Java", tikriausiai bent kartą girdėjote terminą "build Java", tačiau norėčiau paaiškinti, ką tiksliai jis reiškia.

Turinys

 1. Kas yra "Build Java"?
 2. santrauka

1. Kas yra "Build Java"?

"Sukurti "Java" - tai procesas, kurio metu "Java" paruošiama darbui. "Java" negalima paleisti tiesiog parašant programą taip.

HelloWorld.java


public class HelloWorld{
  public static void main(String[] args){
   System.out.println("Hello World!!");
  }
}

Paprastai programą apibūdintumėte kaip failą su plėtiniu ".java", tačiau kai "Java" iš tikrųjų vykdoma, tai yra ".class" failas. Kitaip tariant, ".java" konvertuojamas į ".class" ir "Java" vykdo ".class" failą. Dažnai girdime žmones sakant: "Pakeičiau "Java" failą, bet jis neatsispindi." Daugeliu atvejų "Java" failas buvo pakeistas, tačiau klasės failas nebuvo pakeistas.

"Java" paleidžiamųjų failų sukūrimo procesas - tai šių ".java" failų konvertavimo į ".class" failus procesas. Išsamiau, ".java" failo konvertavimo į ".class" failą ir konvertuotų ".class" failų sujungimo procesas vadinamas kūrimu.

1-1. Kodėl reikia statyti?

Sukūrimo priežastis - konvertuoti failą į ".class" failą, t. y. failo formatą, kuriuo "Java" gali būti vykdoma. ".class" faile yra kompiuterio skaitomas turinys, o ne žmogaus skaitomas failas. "Java" apdorojama greičiau, kai ji vykdoma mašininio skaitymo failo formatu, t. y. failo, kuris buvo konvertuotas į tokį formatą, kurį mašina gali greitai apdoroti.

1-2. Kas yra kompiliavimas?

Kad suprastumėte, kaip kurti, taip pat turite suprasti, kas yra "kompiliavimas". Kompiliavimas - tai ".java" failo konvertavimo į ".class" failą kūrimo procese procesas. Sukurti, kaip paaiškinta anksčiau, reiškia šias dvi užduotis

 • ".java" failų konvertavimas į ".class" failus.
 • Susiekite konvertuotus ".class" failus.

".java" failo konvertavimo į ".class" failą procesas vadinamas kompiliavimu.

3. santrauka

Trys pagrindiniai punktai yra šie.

 • Sukurti - tai procesas, kurio metu "Java" paruošiama paleisti.
 • Kompiliavimas ir klasių failų susiejimas.
 • Failas, kuris iš tikrųjų vykdomas paleidus "Java", yra failas su plėtiniu ".class".

Dėkojame, kad žiūrėjote iki pabaigos.